• آخرین خبر با عنوان ، دانلود تحقیق مبانی امنیت اطلاعات در 3 ماه قبل منتشر شده است .
 • دوشنبه, ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۶
  »   اخبار اجتماعی, اخبار اقتصادی, اخبار بانوان, فرهنگ و هنر, گردشگری  »   امیدواری وزیر کار به دورنمای گردشگری ایران
  301 views
  ۲۵ دی ۱۳۹۴ , ساعت ۱۳:۰۰

  امیدواری وزیر کار به دورنمای گردشگری ایران

  امیدواری وزیر کار به دورنمای گردشگری ایرانReviewed by مجله همه جور فان on Jan 15Rating:

  فرجامی نیکو برای گردشگری پس از برجام

  » سرویس: فرهنگی و هنری – گردشگری و حج

  وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: ما در آستانه جشن بزرگ مردم ایران برای برجام هستیم و پس از برجام، فرجامی نیکو برای صنایع گردشگری خواهیم داشت.

  به گزارش خبرنگار گردشگری ایسنا، علی ربیعی که ساعاتی پیش (سه شنبه ۲۴ دی) در مراسم افتتاح نخستین نمایشگاه گردشگری، هتلداری و صنایع وابسته در قشم سخن می گفت، ادامه داد: دولت تدبیر و امید نشان داد که با تدبیر، امیدهای بزرگ به واقعیت می‌رسند. با تدبیر هم صنعت گردشگری و هم سانتریفیوژها می‌چرخند اما بسیاری می‌خواهند این کار بزرگ را کوچک جلوه دهند.

  او افزود: اما مردم ما نشان دادند که آینده‌ای روشن در پیش روست. سال‌های سختی را داشتیم. در چنین شرایط سختی منابع پیش‌خور شده بود، اما منابع امروز به یک ثبات اقتصادی رسیدند و همه ما امید داریم و می‌دانیم که فردای ما بهتر از امروز است و روزهایی با تدبیر و امید داریم که آن را درک می‌کنیم.

  وی با بیان این که امروز در آستانه این اتفاق بزرگ (برجام) ما حتما باید آماده شویم، بیان کرد: همه مطالعات ما در وزارت تعاون و کار و رفاه اجتماعی نشان می‌دهد بهترین ظرفیت برای آینده اشتغال در ایران و همچنین اشتغالی مبتنی برای بهبود زندگی در محله‌ها و مناطق، صنعتی است که با آن درگیریم.

  ربیعی گردشگری، صنایع دستی و ICT را جزو این اشتغال دانست و افزود: در این زمینه در تلاش برای اتصال ICT روستایی و محلی به گردشگری هستیم.

  او افزود: در هیاهوها و فریادهای زیادی که کشیده شد، دولت کارهای زیادی کرد، امروز ما در آستانه یک اتفاق بزرگ هستیم که نشان می‌دهد ایرانی‌ها می‌توانند عظمت و عزت خود را نشان دهند تا متکبرینی که ماه‌های قبل در رده‌ای کارشناسی برای دیدار با ما تکبر می‌کردند، امروز مجبور به دیدار هستند.

  وزیر کار، رفاه و امور اجتماعی با تاکید بر اینکه ما با نوعی توریسم پست‌مدرن روبه‌رو هستیم، بیان کرد: ذائقه جهانی به گردشگری به سمتی می‌رود که ما پذیرای گردشگران بسیاری در آینده خواهیم بود؛ شرایطی که کشور ما در دل خود دارد، می‌تواند این توریسم پست مدرن را بسیار جذاب و گسترده صورت دهد.

  او اضافه کرد: وقتی حرف از زیرساخت می‌زنیم، آن فرهنگ محلی، خانه‌های روستایی، روابط اجتماعی ایران هستند که می‌توانند در آینده بسیار کار ما را پررونق کند.

  وی برخی از محله های قشم را نمونه‌هایی دانست که آینده صنعت گردشگری را رقم می‌زنند و گفت: مهم‌ترین مساله‌ای که دنبال می‌کنیم زنجیر کردن فعالیت‌ها بر اساس منطقه است که بر اساس جذابیت‌های مختلف منطقه باید آنها را با هم زنجیر کرد. بنابراین از تبلیغ مبدا، تا تورگردان‌ها، خانه‌های محلی تا صنعت صنعتگران در صنایع دستی، باید زنجیره‌ای را برای آن ایجاد کنیم.

  ربیعی تاکید کرد: در کنار سازمان میراث فرهنگی، سازمان فنی و حرفه‌ای بر اساس جذابیت‌های منطقه‌ای به دنبال زنجیر کردن آموزش‌های فنی و حرفه ای و دادن صلاحیت‌های حرفه‌ای و در بخش تعاون، آمادگی دادن امکانات و گام‌های تعاونی برای زنجیره‌ای کردن فعالیت‌ها در این حوزهاست که بسیار حائز اهمیت است.

  وزیر کار و رفاه امور اجتماعی با بیان این نکته که ما در آستانه جشن بزرگ مردم ایران هستیم، بیان کرد: در حوزه کار و اشتغال و رفاه ما به صنعت گردشگری نیازمندیم. بارها تاکید کرده ام که توسعه دیگر کارخانه‌های فولاد بزرگ نیست که توسعه بهتر زندگی کردن مردم در روستاها و محله های کوچک و شاداب بودن است.

  او اضافه کرد: با صنایع جانبی توریسم می‌توانیم کاری کنیم که زندگی اجتماعی در سراسر شهرها وجود داشته باشند.

  بانوان عزیز حتما بخوانید ! اخبار اجتماعی  , اخبار اقتصادی  , اخبار بانوان  , فرهنگ و هنر  , گردشگری

  انجیل از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد اِنجیل، (عربی شده واژهٔ یونانی «اِئوانگِلیون» euangelion) به معنای خبر خوش یا مژده، نام دیگر مجموعه متون «عهد جدید» است. ...
  خوش استایل ترین ستاره های هفته مجله هارپرز بازار بریتانیا و چند نشریه مد اینترنتی دیگر، هر هفته فهرستی از خوش پوش ترین و خوش استایل ترین ستاره ...
  دنیا با «ترامپ» بهتر می شود یا «کلینتون»؟ با نزدیک شدن به انتخابات آمریکا نشریه اکونومیست در ویژه‌نامه‌ای به رویکردهای دو نامزد انتخابات آمریکا پرداخته و ابعاد مختلف اقتصادی ...
  ماه چهره خلیلی و یک پیشنهاد وسوسه کننده! ماجرای پیوستن هنرمندان ایرانی به شبکه جم ماجرایی بود که از یکی دو سال پیش سر زبان ها افتاد و تا ...

  بانوان عزیز حتما بخوانید !

  چرا بال هواپیما به عقب متمایل است؟ در دهه ۱۹۴۰، اکثر هواپیماها بال‌هایی صاف داشتند. حتی Bell X-1 که دیوار صوتی را شکست، در مدل‌ اول دارای بال‌های صاف بود، اما ...
  پیشنهاد گردشگری یک فرانسوی به ایرانی ها یک فعال حوزه گردشگری در فرانسه گفت: وقتی دولت نمی‌تواند برای حفظ بناهای تاریخی هزینه زیادی بدهد بهتر است که مردم خودشان برای این ...
  ایرانیان بدون ویزا به ترکیه سفر کنند  برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی وبسایت خبری ,سرگرمی همه جور فان اینجا کلیک کنید. رییس شورای مشترک بازرگانی ایران و ترکیه اعلام ...
  راه‌اندازی پرواز مستقیم از کیش به مسکو معاون گردشگری میراث فرهنگی با اشاره به راه اندازی پرواز مستقیم به مسکو ...