• آخرین خبر با عنوان ، دانلود تحقیق مبانی امنیت اطلاعات در 3 ماه قبل منتشر شده است .
 • دوشنبه, ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۶
  74 views
  ۱۱ بهمن ۱۳۹۴ , ساعت ۱۴:۰۰

  رفت و برگشت «سالار»

  رفت و برگشت «سالار»Reviewed by مجله همه جور فان on Jan 31Rating:
  سوم بهمن‌ماه تصاویر سالار عقیلی در یکی از شبکه‌های ماهواره‌ای پخش شد و همه را شگفت‌زده کرد. این شگفتی را همه ابراز کردند؛ از مخاطبان و اصحاب رسانه تا سخنگوی وزیر ارشاد، حسین نوش‌آبادی.

  روزنامه شهروند: سوم بهمن‌ماه تصاویر سالار عقیلی در یکی از شبکه‌های ماهواره‌ای پخش شد و همه را شگفت‌زده کرد. این شگفتی را همه ابراز کردند؛ از مخاطبان و اصحاب رسانه تا سخنگوی وزیر ارشاد، حسین نوش‌آبادی.

  در هرحال کسی نمی‌دانست خواننده‌ای مثل سالار عقیلی با کارمندان شبکه‌ای معلوم‌الحال عکس بگیرد. او البته در استودیوی آن شبکه چیز خاصی نگفت؛ درباره تور کنسرت‌هایش در انگلستان گفت و موانعی که کشورهای اروپایی برای برگزاری ایجاد می‌کنند.

  با این حال همین ١٢ دقیقه صحبت و عکس، کار را به جایی کشاند که اول سخنگوی وزارت ارشاد واکنش نشان داد و بعد از آن حمیدرضا نوربخش رسما اعلام کرد که این خواننده درجشنواره موسیقی اجرایی نخواهد شد. حسین نوش‌آبادی، سخنگوی ارشاد گفت: «هنوز تصمیم قطعی گرفته نشده اما چند دقیقه بعد حمیدرضا نوربخش با رویکردی ناهماهنگ با سخنگوی وزارت ارشاد، ازسوی جشنواره موسیقی فجر گفت: «حضور سالار عقیلی در جدول جشنواره سی‌ویکم ممکن نیست و این موضوع در این مدت، در دستورکار ما قرار داشته است.»

  هرچند بعد از آن خانه‌ موسیقی اعتراض خودش را به این تصمیم اعلام کرد و داریوش پیرنیاکان در هیبت منتقد مقابل ریاست جشنواره قرار گرفت، با این حال همه کار را منتفی دانستند و گمان بر این بود که سالار عقیلی کنار گذاشته شده است. بعد از آن ٧ بهمن‌ماه، این خواننده نامه‌ای برای مخاطبانش نوشت مبنی بر این‌که در مصاحبه‌اش با آن شبکه ماهواره‌ای به شدت از وضع برگزاری کنسرت درکشور دفاع کرده و تا جان دارد، برای وطنش می‌خواند و شاید این نامه و البته حرف و حدیث‌های پشت صحنه باعث شد، علی جنتی شامگاه ٨ بهمن‌ماه پس از بازدید از تئأتر «عامدانه، عاشقانه، قاتلانه» رو به خبرنگاران پرسشگر اعلام کند: «ایشان آدم سیاسی نبوده که تمام شبکه‌های خارجی را بشناسد و بداند که چه رویکردی دارد.

  او فقط برای اجرای برنامه‌ای در لندن بوده که گفته می‌شود اگر در یک برنامه تلویزیونی حضور داشته باشد، مردم متوجه می‌شوند که قرار است برنامه اجرا کند و در آن‌جا فقط چند کلامی درباره فرهنگ و هنر ایران صحبت کرده است.» علی جنتی درباره این‌که چطور می‌شود یک هنرمند یک شبکه خارجی فارسی‌زبان را که در رسانه‌ها مطالبی منتشر شده است نشناسد، افزود: «این خیلی هم بعید نیست، چون آدم‌هایی که سیاسی نیستند، تمام همت خود را در همان زمینه کاری خود متمرکز می‌کنند و شاید اگر می‌گفتند، بی‌بی‌سی بیشتر متوجه می‌شدند.»

  همزمان نظر رئیس جشنواره موسیقی هم برگشت و در صحبت‌هایی گفت: «با توجه به این‌که او خواننده شناخته‌شده‌ای است و در این مدت خدمات بسیاری نیز انجام داده‌، من و دیگر مسئولان جشنواره تمامی تلاش خود را انجام دادیم تا ایشان به جدول جشنواره بازگردند.

  خوشبختانه وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز نسبت به این موضوع، موضع روشنی داشته‌اند، ازسوی دیگر مسئولان جشنواره معتقدند که نباید با هنرمندان برخوردی قهری داشت.» با این تصمیم سالار عقیلی به فاصله حدود یک هفته از جدول اجرا رفت و دوباره به فهرست برگشت….

  بانوان عزیز حتما بخوانید ! اخبار اجتماعی  , اخبار بانوان  , اخبار حوادث  , اخبار حوادث ایران  , موسیقی

  انجیل از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد اِنجیل، (عربی شده واژهٔ یونانی «اِئوانگِلیون» euangelion) به معنای خبر خوش یا مژده، نام دیگر مجموعه متون «عهد جدید» است. ...
  خوش استایل ترین ستاره های هفته مجله هارپرز بازار بریتانیا و چند نشریه مد اینترنتی دیگر، هر هفته فهرستی از خوش پوش ترین و خوش استایل ترین ستاره ...
  دنیا با «ترامپ» بهتر می شود یا «کلینتون»؟ با نزدیک شدن به انتخابات آمریکا نشریه اکونومیست در ویژه‌نامه‌ای به رویکردهای دو نامزد انتخابات آمریکا پرداخته و ابعاد مختلف اقتصادی ...
  ماه چهره خلیلی و یک پیشنهاد وسوسه کننده! ماجرای پیوستن هنرمندان ایرانی به شبکه جم ماجرایی بود که از یکی دو سال پیش سر زبان ها افتاد و تا ...

  بانوان عزیز حتما بخوانید !