• آخرین خبر با عنوان ، دانلود تحقیق مبانی امنیت اطلاعات در 3 ماه قبل منتشر شده است .
 • سه شنبه, ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۶
  »   اخبار اقتصادی, اخبار بانوان  »   چه کشورهایی در صدر لیست واردات کالا به ایران هستند؟
  229 views
  ۱۸ بهمن ۱۳۹۴ , ساعت ۱۲:۳۰

  چه کشورهایی در صدر لیست واردات کالا به ایران هستند؟

  چه کشورهایی در صدر لیست واردات کالا به ایران هستند؟Reviewed by مجله همه جور فان on Feb 7Rating:

  در هفته‌ای که گذشت چین در هر روز هفته در صدر لیست واردات کالا به ایران از حیث ارزش (دلار)، قرار گرفته و در روزهای مختلف هفته، کشورهایی از قبیل اوکراین، امارات متحده عربی، برزیل، آرژانتین و… در جایگاه دوم واردات کالا به ایران قرار گرفتند.

  به گزارش ایسنا، بنا به اعلام سامانه بر خط گمرک در روز چهارشنبه هفتم بهمن ماه؛ کشور چین در صدر لیست واردات کالا به ایران از حیث ارزش (دلار)، قرار گرفته است. از کشور چین معادل ۲۳ میلیون و ۱۲۸ میلیارد و ۷۰۳ دلار کالا به ایران وارد شده است.

  همچنین در روز چهارشنبه، رتبه دوم واردات کالا به ایران، به اکراین تعلق گرفته است، از این کشور معادل ۱۸ میلیون و ۷۵۰ هزار و ۵۴۷ دلار کالا به کشور واردات داشته‌ایم.

  جمهوری کره نیز در رتبه سوم جای گرفته است. از این کشور در تاریخ هفتم بهمن ماه معادل ۱۲ میلیون و ۳۱۴ هزار و ۸۲۳ دلار کالا به کشور وارد شده است.

  همچنین در روز پنج‌شنبه هشتم بهمن ماه کشور چین همچنین در صدر واردات کالا به ایران از حیث ارزشی (دلار)، قرار گرفته است. از این کشورمعادل ۱۷ میلیون و ۶۵۳ هزار و ۴۵۵ دلار کالا به کشور وارد شده است.

  در این روز جایگاه دوم واردات کالا به ایران به امارات متحده عربی تعلق گرفته است. از این کشور معادل ۹ میلیون و ۵۰۷ هزار و ۳۲۹ دلار کالا به کشور وارد شده است. جایگاه سوم واردات کالا به ایران نیز در این روز به جمهوری کره تعلق گرفت است. از این کشورر معادل هفت میلیون و ۵۲ هزار و ۶۰۰ دلار کالا به ایران وارد شده است.

  همچنین در روز شنبه ۱۰ بهمن ماه، چین همچنان در صدر لیست واردات کالا به ایران قرار گفته است. از این کشور معادل ۳۳ میلیون و ۴۳۷ هزار و ۷۸۳ دلار کالا به کشور وارد شده است.

  در این روز برزیل به صدر لیست واردات کالا به ایران راه یافته است. از این کشور معادل ۱۸ میلیون و ۵۰۲ هزار و ۲۷۷ دلار کالا به کشورر وارد شده و در روز شنبه این کشور در جایگاه دوم واردات کالا به کشور قرار گرفته است. جمهوری کره نیز در روز شنبه(۱۰ بهمن) جایگاه سوم واردات کالا به ایران از حیث ارزش (دلار)، را کسب کرده است. از این کشور معادل ۱۲ میلیون و ۲۱۴ هزار و ۷۰۷ دلار کالا به کشور وارد شده است.

  چین در روز یکشنبه ۱۱ بهمن ماه، همچنان جایگاه خود را در صدر لیست واردات کالا به ایران حفظ کرده است. از این کشور در روز یکشنبه معادل ۴۱ میلیون و ۳۶۹ هزار و ۸۷۰ دلار کالا به ایران وارد شده است. در این روز جایگاه دوم واردات کالا به کشور به آرژانتین تعلق گرفته و از این کشور معادل ۲۷ میلیون و ۵۸۶ هزار و ۴۷۰ دلار کالا به ایران وارد شده است.

  جایگاه سوم واردات کالا روز یکشنبه به جمهوری کره، تعلق گرفته است. در این روز از کشور کره به ایران معادل ۱۷ میلیون و ۳۵۲ هزار و ۷۲۵ دلار کالا وارد شده است.

  چین در روز دوشنبه ۱۲ بهمن ماه در صدر لیست واردات کالا به کشور قرار گرفته است. از این کشور معادل ۲۷ میلیون و ۲۳۴ هزار و ۸۲۱ دلار کالا به ایران وارد شده است. امارات متحده عربی نیز در روز دوشنبه جایگاه دوم را در لیست واردات کالا به ایران از حیث ارزش(دلار)، کسب کرده است از این کشور معادل ۱۲ میلیون و ۳۰ هزار و ۳۹۶ دلار کالا به ایران وارد شده است.

  هند نیز در دوازدهم بهمن ماه، جایگاه سوم را در لیست واردات کالا به ایران کسب کرده است. از این کشور در روز دوشنبه معادل ۱۰ دلار و۸۱۸ هزار و ۴۴۳ دلار کالا به ایران وارد شده است.

  چین همچنان در روز سه‌شنبه ۱۳ بهمن ماه در صدر لیست واردات کالا به ایران قرار گرفته است. در این روز معادل ۳۹ میلیون و ۸۲۳ هزار و ۹۶۹ دلار کالا به کشور وارد شده است. در این روز امارات متحده عربی نیز با واردات ۱۷ میلیون و ۲۹۸ هزار و ۷۱۴ دلار کالا به ایران در جایگاه دوم واردات کالا به ایران قرار گرفته است.

  در این روز از اوکراین نیز معادل ۱۵ میلیارد و ۷۵ هزار و ۷۹۶ دلار کالا به ایران وارد شده و به این ترتیب، جایگاه سوم را در لیست واردات کالا به ایران از حیث ارزش (دلار)، کسب کرده است.

  بانوان عزیز حتما بخوانید ! اخبار اقتصادی  , اخبار بانوان

  انجیل از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد اِنجیل، (عربی شده واژهٔ یونانی «اِئوانگِلیون» euangelion) به معنای خبر خوش یا مژده، نام دیگر مجموعه متون «عهد جدید» است. ...
  خوش استایل ترین ستاره های هفته مجله هارپرز بازار بریتانیا و چند نشریه مد اینترنتی دیگر، هر هفته فهرستی از خوش پوش ترین و خوش استایل ترین ستاره ...
  دنیا با «ترامپ» بهتر می شود یا «کلینتون»؟ با نزدیک شدن به انتخابات آمریکا نشریه اکونومیست در ویژه‌نامه‌ای به رویکردهای دو نامزد انتخابات آمریکا پرداخته و ابعاد مختلف اقتصادی ...
  ماه چهره خلیلی و یک پیشنهاد وسوسه کننده! ماجرای پیوستن هنرمندان ایرانی به شبکه جم ماجرایی بود که از یکی دو سال پیش سر زبان ها افتاد و تا ...

  بانوان عزیز حتما بخوانید !