• آخرین خبر با عنوان ، دانلود تحقیق مبانی امنیت اطلاعات در 2 ماه قبل منتشر شده است .
 • سه شنبه, ۰۸ فروردین ۱۳۹۶
  »   اخبار بانوان, امام حسین (ع), صفحه نخست, کلیپ مذهبی, مذهبی  »   گزارشی از تشییع پیکر سر لشکر سلیمی
  176 views
  ۱۳ بهمن ۱۳۹۴ , ساعت ۱۵:۰۰

  گزارشی از تشییع پیکر سر لشکر سلیمی

  گزارشی از تشییع پیکر سر لشکر سلیمیReviewed by مجله همه جور فان on Feb 2Rating:
  » سرویس: سیاسی – سیاست داخلی

  مراسم تشییع پیکر فرمانده پیشین ارتش جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.

  به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، مراسم تشییع پیکر امیر سرلشکر محمد سلیمی فرمانده پیشین ارتش جمهوری اسلامی ایران صبح امروز در مسجد جهاد ستاد کل نیروهای مسلح برگزار شد.

  در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین محمدی گلپایگانی رئیس دفتر مقام معظم رهبری، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی، سردار محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران، محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، امیر سرلشکر عطاءالله صالحی فرمانده کل ارتش، علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی، حجت الاسلام والمسلمین محمود علوی وزیر اطلاعات، محمدباقر قالیباف شهردار تهران، سردار حسن فیروزآبادی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح، سردار محمدعلی ایزدی معاون راهبردی نیروهای مسلح، امیر پوردستان فرمانده نیروی زمینی ارتش و تعدادی از مقامات کشوری و لشکری و جمعی از مردم حضور داشتند.

  تشییع پیکر سرلشکر سلیمی – فرمانده پیشین ارتش

  ***

  خلأ سرلشکر سلیمی در آینده حس خواهد شد

  فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، تأکید کرد که خلأ مرحوم سلیمی در آینده حس خواهد شد.

  به گزارش ایسنا، امیر دریادار حبیب‌الله سیاری در حاشیه مراسم تشییع پیکر مرحوم سرلشکر محمد سلیمی در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: مرحوم سلیمی انسانی متدین، مومن و کاملاً ولایی بود و مطمئناً خلأ ایشان در آینده حس خواهد شد.

  وی همچنین گفت: من پنج سال با ایشان در ارتش کار کردم و درس‌های زیادی از مرحوم سلیمی گرفتم.

  تشییع پیکر سرلشکر سلیمی – فرمانده پیشین ارتش

  سرلشکر سلیمی همگام رهبری بود

  رئیس دفتر مقام معظم رهبری، گفت: مرحوم سرلشکر سلیمی پایبند به ارزش‌های انقلاب و همگام رهبر معظم انقلاب بود.

  به گزارش ایسنا، حجت الاسلام والمسلمین محمدی گلپایگانی در حاشیه مراسم تشییع پیکر امیر سرلشکر محمد سلیمی در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: درگذشت این امیر فداکار و باسابقه خوب برای نیروهای مسلح به ویژه ارتش یک ضایعه بزرگ است. او امیری لایق، فداکار و مومن و پایبند به ارزش‌های انقلاب بود که همواره مقام معظم رهبری را همراهی می‌کرد و با ایشان همگام بود.

  وی ادامه داد: بنده مرحوم سلیمی را از زمانی که سروان بود می‌شناختم که در دفتر مشاورت امام (ره) مسئولیت داشت و در طول این مدت همواره ثابت‌قدم بود. او در دوران دفاع مقدس خدمات ارزنده‌ای داشت و به تدریج مسئولیت‌های بالاتری گرفت. متأسفانه یک دوران طولانی بیمار بود که همین بیماری او را از پا درآورد.

  تشییع پیکر سرلشکر سلیمی – فرمانده پیشین ارتش

  مرحوم سلیمی در جهت شکل‌دهی ارتش جدید قدم برداشت

  معاون رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: مرحوم سلیمی در صحنه‌های مختلف انقلاب حضور داشت و برای انقلاب ایثار کرد.

  به گزارش ایسنا، سرلشکر حسنی سعدی در حاشیه مراسم تشییع پیکر مرحوم سرلشکر محمد سلیمی در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: مرحوم سلیمی در جهت شکل‌دهی ارتش جدید قدم برداشت و در کنار حضرت آقا هسته ارتش را تشکیل داد. در طول جنگ از ابتدا نقش ایفا کرد و در صحنه‌های مختلف انقلاب حضور داشت و ایثار کرد.

  وی همچنین بیان کرد: مرحوم سلیمی در خانواده‌ای متدین بزرگ شد و یک نظامی متدین در ارتش بود که قبل از انقلاب نیز تلاش زیادی برای پیروزی انقلاب کرد.

  تشییع پیکر سرلشکر سلیمی – فرمانده پیشین ارتش

  مرحوم سلیمی الگویی برای ارتش و آینده نظام محسوب می‌شد

  معاون هماهنگی و تبلیغات نیروهای مسلح، گفت: مرحوم سلیمی الگویی برای ارتش و آینده نظام است.

  به گزارش ایسنا، سردار مسعود جزایری در حاشیه مراسم تشییع پیکر مرحوم سرلشکر محمد سلیمی در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: عشق به ولایت و تبعیت از رهبری از اصلی‌ترین ویژگی‌های مرحوم سلیمی بود و در جلسه‌ای نبود که یادی از مقام معظم رهبری نکند. او الگویی برای ارتش و آینده نظام محسوب می‌شد.

  تشییع پیکر سرلشکر سلیمی – فرمانده پیشین ارتش

  مرحوم سلیمی یک ارتشی شجاع بود

  دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام تأکید کرد که در آستانه انتخابات باید آرامش جامعه حفظ شود.

  به گزارش ایسنا، محسن رضایی در حاشیه مراسم تشییع پیکر امیر سرلشکر محمد سلیمی در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: ایجاد التهاب در آستانه انتخابات زمینه به هم خوردن آرامش جامعه را فراهم می‌کند و در آستانه انتخابات آرامش جامعه باید حفظ و از هر گونه احساسات و رفتار غیرعقلانی باید جلوگیری شود.

  وی ادامه داد: کسی نباید حادثه تلخ فتنه ۸۸ را از یاد ببرد و در انتخابات آینده نیز همه چیز باید به شکل قانونی پیش برود و نخبگان کشور و فعالان سیاسی دست به دست هم بدهند تا آرامش جامعه حفظ شود.

  رضایی همچنین درباره مرحوم سلیمی یادآور شد: از ابتدای انقلاب با ایشان آشنا شدم و در روزهای اول انقلاب فداکاری زیادی از خود نشان داد. تا سه ماه قبل نیز با او ارتباط داشتم. فردی متدین و مسلمان بود و با وجود اینکه قبل از انقلاب در ارتش شاهنشاهی خدمت کرده بود، تدین خود را در پادگان‌ها نشان داده بود.

  وی در ادامه خاطرنشان کرد: مرحوم سلیمی یک ارتشی شجاع بود و به هماهنگی میان ارتش و سپاه اعتقاد داشت. در پشتیبانی جنگ نیز معتقد بود که باید پیروز از جنگ بیرون بیاییم. او هم نسبت به انقلاب و هم نسبت به سرزمینش غیرتمند بود.

  تشییع پیکر سرلشکر سلیمی – فرمانده پیشین ارتش

  مرحوم سلیمی قبل و بعد از انقلاب خدمات شایسته‌ای به اسلام کرد

  نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: مرحوم سلیمی فردی متدین، بااخلاص و فهمیده بود.

  به گزارش ایسنا، غلامعلی حداد عادل در حاشیه مراسم تشییع پیکر مرحوم سرلشکر محمد سلیمی در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: از دوران ستوان‌یکی مرحوم سلیمی که ۵۲ سال از آن می‌گذرد با او آشنایی داشتم و فردی بسیار متدین، بااخلاص، متدین، فهمیده و باتقوا بود.

  وی همچنین خاطرنشان کرد: مرحوم سلیمی هم قبل از انقلاب و هم بعد از انقلاب خدمات شایسته‌ای به اسلام کرد و بنده جز خوبی و خدمت خاطره‌ای دیگر از ایشان ندارم.

  مرحوم سلیمی فردی اخلاق‌مدار بود

  دبیر شورای عالی امنیت ملی مرحوم سلیمی را فردی اخلاق‌مدار دانست که این اخلاق در رفتارش نیز متجلی بود.

  به گزارش ایسنا، علی شمخانی در حاشیه مراسم تشییع پیکر مرحوم سرلشکر محمد سلیمی در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: بنده از روزهای آغاز جنگ که مرحوم سلیمی مسئول جنگ‌های نامنظم بود در خدمت مقام معظم رهبری با ایشان آشنا شدم. او اولین ارتشی بود که از تهران به اهواز آمد.

  وی ادامه داد: مرحوم سلیمی انسانی کم‌گو، خواهان وحدت ارتش و سپاه و اخلاق‌مدار بود که این اخلاق در رفتارش نیز متجلی بود.

  شمخانی همچنین یادآور شد: از همان لحظات اولی که با مرحوم سلیمی برخورد کردم می‌شد این اخلاق را در او کشف کرد و در دوران زندگانی‌اش نیز هیچ‌گاه این فضایلش تغییر نکرد.

  بانوان عزیز حتما بخوانید ! اخبار بانوان  , امام حسین (ع)  , صفحه نخست  , کلیپ مذهبی  , مذهبی

  انجیل از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد اِنجیل، (عربی شده واژهٔ یونانی «اِئوانگِلیون» euangelion) به معنای خبر خوش یا مژده، نام دیگر مجموعه متون «عهد جدید» است. ...
  عیسی مسیح عیسی مسیح یا عیسی ناصری یا عیسی بن مریم (عبرانی: ישוע [یشوع]، یونانی باستان: Ἰησοῦς [ایسوس]) زادروز تولد او، آغاز سال میلادی می‌باشد که بدان روز کریسمس گویند یعنی نخستین ...
  خوش استایل ترین ستاره های هفته مجله هارپرز بازار بریتانیا و چند نشریه مد اینترنتی دیگر، هر هفته فهرستی از خوش پوش ترین و خوش استایل ترین ستاره ...
  دنیا با «ترامپ» بهتر می شود یا «کلینتون»؟ با نزدیک شدن به انتخابات آمریکا نشریه اکونومیست در ویژه‌نامه‌ای به رویکردهای دو نامزد انتخابات آمریکا پرداخته و ابعاد مختلف اقتصادی ...

  بانوان عزیز حتما بخوانید !