• آخرین خبر با عنوان ، دنیا با «ترامپ» بهتر می شود یا «کلینتون»؟ در 1 ماه قبل منتشر شده است .
 • جمعه, ۱۹ آذر ۱۳۹۵
  124 views
  ۵ بهمن ۱۳۹۴ , ساعت ۲۳:۰۰

  «تویوتا کمری» تاکسی شد

  «تویوتا کمری» تاکسی شدReviewed by مجله همه جور فان on Jan 25Rating:
  مدیر عامل سازمان تاکسیرانی پایتخت از ورود خودروهای تویوتا کمری و رنو فلوئنس به ناوگان تاکسیرانی تهران خبر داد.
  خبرگزاری ایسنا: مدیر عامل سازمان تاکسیرانی پایتخت از ورود خودروهای تویوتا کمری و رنو فلوئنس به ناوگان تاکسیرانی تهران خبر داد.

  میثم مظفر شب گذشته در آیین رونمایی از ناوگان مدرن و پاک شرکت توسعه حمل و نقل کالا و مسافر با بیان اینکه امروز تحول بنیادین به نفع شهر و شهروندان درحوزه حمل و نقل صورت می‌گیرد گفت: مردم ما شایسته بهترین خدمات هستند و بر همین اساس در این مراسم ۵۰ دستگاه خودروی هیبریدی اعم از تویوتا کمری و رنو فلوئنس وارد ناوگان حمل و نقل می شود.

  وی با بیان اینکه مشکل آلودگی هوا بزرگترین معضل پایتخت است، گفت: استفاده از سوخت پاک و تردد خودروهایی با استاندارد یورو۵ و هیبریدی می‌تواند تحول بزرگی در حل این مشکل ایجاد کند.

  وی با بیان اینکه امروزه تاکسیرانی عزم خود را برای بهبود وضعیت تاکسی‌های پایتخت جزم کرده است گفت: ۸۰ هزار تاکسی روزانه ۴.۵ میلیون مسافر را جابجا می‌کند که در پی آن هستیم که تعداد خودروهای هیبریدی و مدرن را افزایش دهیم.

  وی اضافه کرد: طی برنامه ریزی‌های صورت گرفته در سه سال آتی ۱۰ هزار خودروی هیبریدی و مدرن وارد چرخه حمل و نقل می‌شود تا چهره شهر را تغییر دهند.

  مظفر همچنین از اجرای پروژه کال‌سنتر در ناوگان تاکسیرانی خبر داد و گفت: بزودی اپلیکیشن موبایلی رونمایی می‌شود که مردم می‌توانند با نصب آن در کوتاه ترین زمان به تاکسی دسترسی داشته باشند .

  به گفته مظفر، در گام اول دستگاه‌های کال سنتر بر روی خودروهای مدرن نصب می‌شوند و پس از آن به کل تاکسی‌های پایتخت تعمیم داده خواهد شد.

  آغاز نوسازی تاکسی‌ها از اسفند ماه

  همچنین ابوالفضل قناعتی عضو هیئت رئیسه شورای شهر و عضو کمیسیون حمل و نقل نیز با بیان اینکه همواره آلودگی هوا یکی از دغدغه‌های مردم شهر تهران بوده است گفت: سال گذشته ۴۰۰۰ تاکسی نو وارد ناوگان حمل و نقل شدند و امسال نیز با کمک دولت قرار است نوسازی تاکسی‌ها از اسفند ماه مجددا آغاز شود.

  وی با بیان اینکه باید به دنبال خودروهایی برای جابجایی مردم باشیم که در شان آنها بوده و به کاهش آلودگی هوا نیز کمک کند، گفت: پراید و پیکان‌های از رده خارج نباید در پایتخت تردد کنند و باید از تردد ۱۰ هزار تاکسی فرسوده نیز در پایتخت جلوگیری کرد، چرا که باید از تکنولوژی‌های جدید استفاده کنیم.

  مطالب مرتبط با موضوع اخبار اجتماعی  , اخبار اقتصادی  , اخبار روز  , اخبار صنعت حمل نقل

  دنیا با «ترامپ» بهتر می شود یا «کلینتون»؟ با نزدیک شدن به انتخابات آمریکا نشریه اکونومیست در ویژه‌نامه‌ای به رویکردهای دو نامزد انتخابات آمریکا پرداخته و ابعاد مختلف اقتصادی ...
  ماه چهره خلیلی و یک پیشنهاد وسوسه کننده! ماجرای پیوستن هنرمندان ایرانی به شبکه جم ماجرایی بود که از یکی دو سال پیش سر زبان ها افتاد و تا ...
  الیف شافاک؛ زن محبوب این روزهای بازار کتاب رمانِ ملتِ عشق از الیف شافاک به پدیده فروش رمانِ خارجی در ایران تبدیل شده است. هفته نامه صدا - ...
  اولین خانواده سیاه پوست در کاخ سفید از میراث خود می گوید: مصاحبه با میشل و باراک اوباما درباره آینده شان باراک اوباما و همسرش ...

  مطالب مرتبط