• آخرین خبر با عنوان ، دنیا با «ترامپ» بهتر می شود یا «کلینتون»؟ در 1 ماه قبل منتشر شده است .
 • جمعه, ۱۹ آذر ۱۳۹۵
  »   اخبار روز, اخبار سیاسی, سیاست خارجی  »   «مرد یخی»، کاخ سفید را شوکه کرد
  154 views
  ۲۵ اسفند ۱۳۹۴ , ساعت ۲۲:۰۰

  «مرد یخی»، کاخ سفید را شوکه کرد

  «مرد یخی»، کاخ سفید را شوکه کردReviewed by مجله همه جور فان on Mar 15Rating:
  خبر تصمیم ولادیمیر پوتین برای خروج نیروهای اصلی این کشور از سوریه از امروز سه‌شنبه، سخنگویان کاخ سفید را به شدت شوکه کرد به نحوی که از هرگونه اظهارنظر درباره این مساله خودداری کردند.
  خبرگزاری ایسنا: خبر تصمیم ولادیمیر پوتین برای خروج نیروهای اصلی این کشور از سوریه از امروز سه‌شنبه، سخنگویان کاخ سفید را به شدت شوکه کرد به نحوی که از هرگونه اظهارنظر درباره این مساله خودداری کردند.

  پایگاه خبری روسیا الیوم نوشت؛ این تصمیم ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه برای جاش ارنست و جان کربی، سخنگویان کاخ سفید و وزارت خارجه آمریکا به شدت غافلگیر‌کننده بود و این خبر در حالی به اطلاعشان رسید که در کنفرانس‌های مطبوعاتی جداگانه‌ای در واشنگتن در حال گفتگو با رسانه‌ها بودند.

  کربی در پاسخ به سوالی در این خصوص اظهار داشت: پیش از اینکه نزد شما حاضر شوم، از این مساله اطلاعی نداشتم و می‌خواهم از هرگونه اظهارنظر در این خصوص خودداری کنم تا زمانی که بتوانم آن را بررسی و ارزیابی کنم.

  جاش ارنست نیز در واکنش به این خبر گفت: خبرها در این مورد را نشنیده‌ام و در این لحظه برایم دشوار است که پیش‌بینی کنم این تصمیم چه تاثیری بر مذاکرات سوریه خواهد گذاشت و تغییرات حاصل از این حرکت چه خواهند بود. به همین دلیل باید اهداف روسیه از این اقدام بررسی شوند.

  وی گفت باید دید مقصود پوتین از این تصمیم چیست. سخنگوی کاخ سفید بدون ارائه نظرمشخصی گفت باید دقیقا هدف پوتین از ان کار را بدانیم.

  ارنست البته بر اثرات ادامه روند حملات هوایی روسیه در سوریه در دشوار کردن دستیابی به گذار سیاسی تاکید کرد و گفت: ارزیابی این موضوع که خروج نیروهای روسیه چه تاثیری بر مذاکرات صلح دارد دشوار است و نمی‌توانم بگویم که آیا این تصمیم در نتیجه توافق با طرف آمریکایی بوده است یا خیر.

  مطالب مرتبط با موضوع اخبار روز  , اخبار سیاسی  , سیاست خارجی

  دنیا با «ترامپ» بهتر می شود یا «کلینتون»؟ با نزدیک شدن به انتخابات آمریکا نشریه اکونومیست در ویژه‌نامه‌ای به رویکردهای دو نامزد انتخابات آمریکا پرداخته و ابعاد مختلف اقتصادی ...
  ماه چهره خلیلی و یک پیشنهاد وسوسه کننده! ماجرای پیوستن هنرمندان ایرانی به شبکه جم ماجرایی بود که از یکی دو سال پیش سر زبان ها افتاد و تا ...
  الیف شافاک؛ زن محبوب این روزهای بازار کتاب رمانِ ملتِ عشق از الیف شافاک به پدیده فروش رمانِ خارجی در ایران تبدیل شده است. هفته نامه صدا - ...
  اولین خانواده سیاه پوست در کاخ سفید از میراث خود می گوید: مصاحبه با میشل و باراک اوباما درباره آینده شان باراک اوباما و همسرش ...

  مطالب مرتبط