• آخرین خبر با عنوان ، دانلود تحقیق مبانی امنیت اطلاعات در 2 ماه قبل منتشر شده است .
 • شنبه, ۰۵ فروردین ۱۳۹۶
  224 views
  ۱۹ فروردین ۱۳۹۵ , ساعت ۱۴:۲۱

  جان کری رکورد شکست

  جان کری رکورد شکستReviewed by مجله همه جور فان on Apr 7Rating:
  جان کری وزیر امور خارجه آمریکا پس از ورود به بحرین، رکورد بیشترین مسافرت وزرای امور خارجه آمریکا را شکست.

  واحد مرکزی خبر نوشت: جان کری وزیر امور خارجه آمریکا پس از ورود به بحرین، رکورد بیشترین مسافرت وزرای امور خارجه آمریکا را شکست.

  آسوشیتدپرس گزارش داد؛ بر اساس گزارش های منتشر شده، سفر کری به بحرین باعث شد وی رکورد یک میلیون و ۶۰ هزار مایل مسافرت را به عنوان دیپلمات ارشد آمریکا بشکند. رکورد پیشین متعلق به کاندولیزا رایس با یک میلیون و ۵۹ هزار مایل مسافرت بود. رایس در زمان جرج بوش رئیس جمهور پیشین آمریکا، سمت وزیر امور خارجه را به عهده داشت.

  در حالی که ۱۰ ماه به پایان دوران ریاست جمهوری باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا باقی مانده است، کری همچنان به ادامه برنامه سفرهای فشرده خود مصمم است. وی روز سه شنبه گذشته از نیویورک به خاورمیانه فت. وی قصد دارد اواخر هفته کنونی به ژاپن سفر کند.

  بر اساس برآوردهای انجام شده، کری تا پایان دوران مسئولیت خود به عنوان وزیر امور خارجه آمریکا قادر خواهد بود میزان سفرهای انجام شده خود را صدها هزار مایل افزایش دهد.

  کری از ماه فوریه سال ۲۰۱۳ که سمت وزیر امور خارجه‌ آمریکا را به عهده گرفت، تا کنون بیش از ۲۳۰۰ ساعت (برابر با ۹۶ روز) را در آسمان کرده است.

  همچنین بر اساس آمارهای اعلام شده، کری تا کنون به ۸۰ کشور جهان سفر کرده است.

  سفر کری به منامه، نخستین سفر یک وزیر امور خارجه آمریکا به بحرین از زمان وقوع اعتراضات گسترده در این کشور در سال ۲۰۱۱ شمرده می شود.

  [ad id=”4025″]
  [news_in_pics style=’1′ title=’اخبار تصویری’ display=’category’ category=’349′ count=’10’ show_more_1]=’on’ ]
  [ad id=”3060″]

  بانوان عزیز حتما بخوانید ! اخبار اجتماعی  , اخبار بانوان  , اخبار سیاسی  , سیاست خارجی

  انجیل از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد اِنجیل، (عربی شده واژهٔ یونانی «اِئوانگِلیون» euangelion) به معنای خبر خوش یا مژده، نام دیگر مجموعه متون «عهد جدید» است. ...
  خوش استایل ترین ستاره های هفته مجله هارپرز بازار بریتانیا و چند نشریه مد اینترنتی دیگر، هر هفته فهرستی از خوش پوش ترین و خوش استایل ترین ستاره ...
  دنیا با «ترامپ» بهتر می شود یا «کلینتون»؟ با نزدیک شدن به انتخابات آمریکا نشریه اکونومیست در ویژه‌نامه‌ای به رویکردهای دو نامزد انتخابات آمریکا پرداخته و ابعاد مختلف اقتصادی ...
  ماه چهره خلیلی و یک پیشنهاد وسوسه کننده! ماجرای پیوستن هنرمندان ایرانی به شبکه جم ماجرایی بود که از یکی دو سال پیش سر زبان ها افتاد و تا ...

  بانوان عزیز حتما بخوانید !