• آخرین خبر با عنوان ، دنیا با «ترامپ» بهتر می شود یا «کلینتون»؟ در 3 هفته قبل منتشر شده است .
 • دوشنبه, ۱۵ آذر ۱۳۹۵
  »   اخبار اجتماعی, اخبار اقتصادی, اخبار حوادث, اخبار حوادث ایران, اخبار روز  »   ممنوعیت های پلیس برای «سیزده بدر»
  77 views
  ۱۲ فروردین ۱۳۹۵ , ساعت ۱۹:۲۴

  ممنوعیت های پلیس برای «سیزده بدر»

  ممنوعیت های پلیس برای «سیزده بدر»Reviewed by مجله همه جور فان on Mar 31Rating:

  ممنوعیت های پلیس برای «سیزده بدر»

  پلیس راهور تهران بزرگ با تشریح تمهیدات ترافیکی در روز ۱۳ فروردین، از ممنوعیت تردد کامیون‌ها و برخورد پلیس با وانت‌بارهای مسافرکش در این روز خبر داد.
  خبرگزاری تسنیم: پلیس راهور تهران بزرگ با تشریح تمهیدات ترافیکی در روز ۱۳ فروردین، از ممنوعیت تردد کامیون‌ها و برخورد پلیس با وانت‌بارهای مسافرکش در این روز خبر داد.

  سرهنگ مراد مرادی با اشاره به آمادگی کامل پلیس راهور پایتخت برای تسهیل ترافیکی روز ۱۳ فرودین اظهار کرد: با توجه به استقبال مردم از حضور در تفرجگاه‌ها و مراکز تفریحی در روز طبیعت، پلیس راهور تهران بزرگ با بهره‌گیری صد در صدی از پتانسیل نیروهای ستادی و لجستیکی خود، تمهیدات لازم برای ارائه خدمات ترافیکی هرچه بیشتر در این روز را اندیشیده است.

  * آماده باش ۱۰۰ درصدی پلیس در روز طبیعت

  رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور پایتخت با اعلام آماده باش کامل پلیس در روز طبیعت ادامه داد: بر اساس تدابیر اندیشیده شده، تمامی بوستان‌ها و تفرجگاه‌های تهران شناسایی شده و تمهیدات ترافیکی مورد نیاز هریک از این مناطق پیش بینی شده است.

  * برخورد با پارک دوبل و مورب در حاشیه بوستان‌ها

  وی با تاکید بر ضرورت همکاری شهروندان تهرانی با پلیس و پرهیز از هرگونه پارک حاشیه‌ای مشکل زا همچون پارک‌های دوبله و مورب گفت: آنچه برای ما مهم است چیدمان مناسب خودروها در ورودی‌ها و خروجی‌ها و همچنین معابر حاشیه‌ای بوستان‌ها و تفرجگاه‌ها به منظور جلوگیری از به وجود آمدن گره‌های ترافیکی و مشکل آفرین برای شهروندان است. از این رو همکاران ما با مدیریت پارک خودروها با هرگونه پارک حاشیه دوبله و مورب برخورد خواهند کرد.

  * لزوم همکاری مردم با پلیس برای روانسازی ترافیکی

  مرادی با اشاره به اینکه در مقاطعی از روز ۱۳ فروردین، امکان اعمال محدودیت ترافیکی در برخی از معابر حاشیه‌ای بوستان‌ها وجود خواهد داشت، خواستار توجه مردم به تذکرات پلیس و همکاری مردم با عوامل راهور شد.

  * ممنوعیت تردد کامیون در معابر تهران از ساعت ۶ تا ۲۴ روز جمعه

  رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور پایتخت در خصوص ممنوعیت‌های برنامه‌ریزی شده برای روز طبیعت در معابر پایتخت گفت: با توجه به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته تردد هرگونه کامیون و وسائل نقلیه سنگین از ساعت ۶ صبح جمعه ۱۳ فروردین تا ساعت ۲۴ از معابر پایتخت ممنوع است.

  * برخورد پلیس با وانت‌های حامل مسافر

  وی خاطرنشان کرد: همچنین پلیس با وانت‌بارهایی که در روز طبیعت اقدام به حمل مسافر در قسمت بار می‌کنند به شدت برخورد کرده و از ادامه مسیر آن‌ها ممانعت به عمل خواهد آورد.

  مطالب مرتبط با موضوع اخبار اجتماعی  , اخبار اقتصادی  , اخبار حوادث  , اخبار حوادث ایران  , اخبار روز

  دنیا با «ترامپ» بهتر می شود یا «کلینتون»؟ با نزدیک شدن به انتخابات آمریکا نشریه اکونومیست در ویژه‌نامه‌ای به رویکردهای دو نامزد انتخابات آمریکا پرداخته و ابعاد مختلف اقتصادی ...
  ماه چهره خلیلی و یک پیشنهاد وسوسه کننده! ماجرای پیوستن هنرمندان ایرانی به شبکه جم ماجرایی بود که از یکی دو سال پیش سر زبان ها افتاد و تا ...
  الیف شافاک؛ زن محبوب این روزهای بازار کتاب رمانِ ملتِ عشق از الیف شافاک به پدیده فروش رمانِ خارجی در ایران تبدیل شده است. هفته نامه صدا - ...
  اولین خانواده سیاه پوست در کاخ سفید از میراث خود می گوید: مصاحبه با میشل و باراک اوباما درباره آینده شان باراک اوباما و همسرش ...

  مطالب مرتبط